13. Anna Bjerger, Lager

Droit de suite

Object description
ANNA BJERGER
född 1973
Lager
Signerad och daterad på baksidan Anna Bjerger 2010. Olja på aluminium, 60 x 50 cm.
UTSTÄLLD
Konsthallen/Hamnmagasinet, Varberg 2011