8. Helene Billgren, Saga

Droit de suite

Object description
HELENE BILLGREN
född 1952
Saga
Signerad och daterad på baksidan Helene Billgren -09. Olja på pannå, 110 x 100 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm