1506. SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete

Object description
SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerat med mahogny och massiv mahogny, höjd 77, 109 x 54 cm; en lönnlåda saknas, smärre lagningar