1511. BYRÅ, stockholmsarbete i senbarock, fanerad med

Object description
BYRÅ, stockholmsarbete i senbarock, fanerad med valnöt, förgyllda beslag, utdragbar skrivskiva, höjd 85, 120 x 64 cm; fanerskador