1512. DAMARBETSBORD, stockholmsarbete i rokoko

Object description
DAMARBETSBORD, stockholmsarbete i rokoko, fanerat med valnöt, jakaranda med flera träslag, höjd 76, 69 x 46 cm; mindre fanerlagningar och skador