1513. BORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerat

Object description
BORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerat med mahogny, träskuren dekor, skiva av kolmårdsmarmor, höjd 75, 75 x 41 cm; smärre dekorskador