1517. KONSOLBORD, 1 par, stockholmsarbeten i rokoko

Object description
KONSOLBORD, 1 par, stockholmsarbeten i rokoko, träskuren dekor, förgyllda med polerat guld och slagmetall, träskivor med kolmårdsimitation, höjd 76, 78 x 33 cm; obetydligt slitage

Export prohibition

Changes