1518. BYRÅ, gustaviansk, fanerad med alrot och alm

Object description
BYRÅ, gustaviansk, fanerad med alrot och alm, förgyllda bronsbeslag, höjd 82, 103 x 52 cm; renoverad

Export prohibition

Changes