1519. BORD, omkring 1900, möjligen Italien, fanerat

Object description
BORD, omkring 1900, möjligen Italien, fanerat med valnöt, inläggningar delvis i ben och mässing, höjd 72, 121 x 59 cm; mindre fanerskador