1520. BYRÅ, rokoko, fanerad med alm, jakaranda och

Object description
BYRÅ, rokoko, fanerad med alm, jakaranda och fruktträ, förgyllda beslag, höjd 83, 118 x 62 cm; smärre fanerlagningar