1543. BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med

Object description
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med valnöt, plommon och amarant, förgyllda beslag, höjd 81,5, 125 x 61 cm; fanerskador och lagningar, torrsprickor