1556. RULLKLAFFSEKRETÄR, Jacob-stil, omkring 1800

Object description
RULLKLAFFSEKRETÄR, Jacob-stil, omkring 1800, Ryssland, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, höjd 120, 120 x 65 cm; skador och lagningar, ett senare lås