1882. ELIZA OLIVECRONA, 1858-1902, Parisiska, Signerad

Object description
ELIZA OLIVECRONA
1858-1902
Parisiska
Signerad och daterad Eliza Olivecrona Paris 1889. Olja på duk, 60 x 50 cm.