1884. HELMER OSSLUND, 1866-1938, Blåsig dag vid

Object description
HELMER OSSLUND
1866-1938
Blåsig dag vid Ångermanälven
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på papp, 26 x 34 cm.