1891. CARL SKÅNBERG, 1850-1883, Franskt flodlandskap

Object description
CARL SKÅNBERG
1850-1883
Franskt flodlandskap med akvedukt
Signerad CS. Olja på duk fäst på papp, 15 x 21,5 cm.