1897. ESTHER KJERNER, 1873-1952, Stilleben med

Droit de suite

Object description
ESTHER KJERNER
1873-1952
Stilleben med påskliljor och tulpaner
Signerad och daterad E. Kjerner 1950. Olja på pannå, 46 x 38 cm.