1898. ESTHER KJERNER, 1873-1952, Stilleben med rosor

Droit de suite

Object description
ESTHER KJERNER
1873-1952
Stilleben med rosor
Signerad och daterad E. Kjerner 1941. Olja på pannå, 34,5 x 29,5 cm.
PROVENIENS: Gösta Stenman, Stockholm