1900. OLLE HJORTZBERG, 1872-1959, Vita pioner

Droit de suite

Object description
OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Vita pioner i silvervas
Signerad och daterad Olle Hjortzberg -47. Olja på pannå, 73 x 60 cm.