352. Kitty Kielland, Landskap med fjäll

Object description
CHRISTIANE "KITTY" LANGE KIELLAND
Norge 1843-1914
Landskap med fjäll
Signerad Kitty Kielland. Olja på duk, 54 x 73 cm