360. Edouard Cortes, L'Arc de Triomphe in Paris

Droit de suite

Object description
EDOUARD CORTES
Frankrike 1882-1969
L'Arc de Triomphe
Signerad Edouard Cortès. Olja på duk, 50 x 65cm.