535. BROR HJORTH, 1894-1968, Tiger, Signerad Bror

Droit de suite

Object description
BROR HJORTH
1894-1968
Tiger
Signerad Bror Hjorth. Blyerts på papper, 20 x 28 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären