538. LENNART JIRLOW, född 1936, Le Figaro, Signerad

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Le Figaro
Signerad och daterad L. Jirlow Paris 1990. Handkolorerad tidningssida, 47 x 33 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären