539. LENNART JIRLOW, född 1936, Blomsterstilleben

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Jirlow -62. Gouache på papper, 21 x 16 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären