540. LENNART JIRLOW, född 1936, Fönsterutsikt

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Fönsterutsikt
Signerad L. Jirlow. Gouache på papper, 29,5 x 20 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären