541. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, Firenze, Signerad M

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Firenze
Signerad M.A. Akvarell på papper, 35 x 36 cm.
Utförd 1956
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären