542. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, Blomstrande terrass

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Blomstrande terrass
Signerad Mårten A. Akvarell på papper, 33,5 x 25,5 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären