543. LENNART JIRLOW, född 1936, Le restaurant dans le

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Le restaurant dans le village
Signerad L. Jirlow. Olja på pannå, 33 x 24 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären