544. LENNART JIRLOW, född 1936, Petit restaurant

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Petit restaurant
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 81 x 100 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären