547. BROR HJORTH, 1894-1968, Arild - Skåne, Signerad

Droit de suite

Object description
BROR HJORTH
1894-1968
Arild - Skåne
Signerad och daterad Bror Hjorth -51. Blyerts på papper, 15 x 23 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären