548. LENNART JIRLOW, född 1936, Stilleben, Signerad L

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Stilleben
Signerad L. Jirlow. Gouache på papper, 40 x 32 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären