549. LENNART JIRLOW, född 1936, Fönsterutsikt

Droit de suite

Object description
LENNART JIRLOW
född 1936
Fönsterutsikt
Signerad och daterad (med dedikation) L. Jirlow 1983. Tusch på papper, 32 x 34,5 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären