550. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, Landskap, Signerad

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Landskap
Signerad Mårten A. Akvarell på papper, 63,5 x 93,5 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären