551. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, I cirkusmanegen

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
I cirkusmanegen
Signerad och daterad Mårten. A 1959. Gouache på papper, 34 x 25,5 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären