553. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, Grinden, Mallorca

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Grinden, Mallorca
Signerad och daterad Mårten A. 1960. Akvarell/gouache på papper, 34 x 26 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären