554. MÅRTEN ANDERSSON, född 1934, Villa La Mola -

Droit de suite

Object description
MÅRTEN ANDERSSON
född 1934
Villa La Mola - Mallorca
Signerad och daterad M. Andersson 1960. Akvarell/gouache på papper, 34 x 26 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären