13. Josef Frank, skrivbord, Svenskt Tenn

Object description
JOSEF FRANK, skrivbord, Svenskt Tenn, modellnummer 550, mahogny, sargen med tre lådor, höjd 72, 140 x 60 cm; mindre slitage och skador, nyckel medföljer