20. Josef Frank, a coffee table, Svenskt Tenn

Object description
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, höjd 50, diameter 120 cm; mindre slitage