216. Vera Nilsson, Ödestorpet

Droit de suite

Object description
VERA NILSSON
1888-1979
Ödetorpet
Signerad VN. Olja på pannå, 32,5 x 40,5 cm

PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, våren 1991, katalognr 5255