222. Sven X:et Erixson, Gatuscen

Droit de suite

Object description
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Gatuscen
Signerad och daterad Sven Erixson -29. Olja på duk fäst på pannå, 54 x 65 cm.