240. André Lhote, Komposition med trappa och kolonner

Droit de suite

Object description
ANDRÉ LHOTE
Frankrike 1885-1962
Komposition med trappa och kolonner
Signerad A. Lhote. Akvarell på papper, 31 x 24 cm