246. Inge Schiöler, Sensommarlandskap

Droit de suite

Object description
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Sensommarlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1958. Olja på duk, 60 x 72 cm.
Gunnar Hjorthén nr 160