247. Staffan Hallström, Ingens hundar

Droit de suite

Object description
STAFFAN HALLSTRÖM
1914-1976
Ingens hundar
Signerad och daterad Staffan Hallström 1968. Blandteknik över litografiskt verk, 59,5 x 70 cm.