248. Bertil Herlow-Svensson, Konstruktion

Droit de suite

Object description
BERTIL HERLOW-SVENSSON
1929-2012
Konstruktion
Signerad och daterad Bertil Herlow-Svensson -67 på bricka. Aluminium, höjd 50, 43,5 x 43,5 cm.