253. Ingrid von Dardel, Kvinna i rosa klänning

Droit de suite

Object description
INGRID VON DARDEL
1922-1962
Kvinna i rosa klänning
Signerad och daterad I. v. D. 1948. Akvarell och gouache på papper, 44 x 37 cm.