256. Maj Bring, Stockholmsutsikt från Södermalms höjder

Droit de suite

Object description
MAJ BRING
1880-1971
Stockholmsutsikt från Södermalms höjder i marsvår
Signerad Maj Bring. Olja på pannå, 44 x 33 cm