298. Albert Johansson, Arkiv I

Droit de suite

Object description
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Arkiv I
Signerad och daterad a tergo på baksidan 1963. Limfärg/cementspackel/olja på pannå, 124 x 124 cm