299. Hans Hofmann, Komposition

Droit de suite

Object description
HANS HOFMANN
Tyskland/USA 1880-1966
Komposition
Signerad och daterad Hans Hofmann -61. Akvarell och gouache på papper, 21,5 x 30 cm.