301. Anders Knutsson, Utan titel

Droit de suite

Object description
ANDERS KNUTSSON
född 1937
Utan titel
Signerad och daterad Anders Knutsson 1982. Olja/vax/pigment på handgjort papper, 78 x 87 cm, monterad i plexiglasram