277. Ragnar Sandberg, Ner mot havet

Droit de suite

Object description
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ner mot havet
Signerad och daterad R S - 45. Olja på duk, 34 x 62 cm

UTSTÄLLD
Göteborgskolorister, Galleri Koch Stenungsunds kommuns konsthall, 2018