342. Staffan Hallström, Figur med munspel

Droit de suite

Object description
STAFFAN HALLSTRÖM
1914-1976
Figur med munspel
Signerad och daterad SH -65 och signerad a tergo. Olja på duk, 92 x 73 cm.
På baksidan betitlad, signerad Staffan Hallström samt daterad 62-65.